O NÁS

Firma byla založena v květnu 1999 jako malá firma zabývající se drobnějšími opravami v oblasti domácích spotřebičů. Postupem času došlo k rozšíření oprávnění o plynové spotřebiče a plynovody. Od 1. května 2009 došlo ke změně na právnickou osobu s názvem SESPO ( SErvis SPOtřebičů) . Dalším významným přínosem bylo v roce 2013 otevření nového servisního zázemí. V současnosti jsme malou rodinnou firmou, pro kterou je nejdůležitější kvalita odvedené práce a férové jednání.

PRODEJ

Hlavní myšlenkou prodeje je spokojenost s vybraným spotřebičem, který musí zohledňovat požadavky každého jednotlivého zákazníka. V současnosti jsou pro nás hlavní prioritou především co možná nejdelší záruka a dostupný servis. Prodej náhradních dílů na základě vlastního výběru z technické dokumentace výrobce.

MONTÁŽ

U nás zakoupený spotřebič Vám namontujeme a seřídíme k Vaší spokojenosti.  Seznámení s obsluhou a předvedení spotřebiče v chodu je samozřejmou součástí jeho instalace. Také provádíme montáže i jinde zakoupených spotřebičů. Přestavby spotřebičů na propan-butan včetně rozvodů.

SERVIS

Jsme smluvním partnerem značek viz „Záruční servis“, pro které provádíme záruční opravy na celý sortiment mimo chlazení. Pozáruční servis značek provádíme dle dohody. K provedení opravy je vždy důležité mít k dispozici model výrobku, výrobní číslo a produktové nebo artiklové číslo. Všechny tyto údaje naleznete na výrobním štítku spotřebiče nebo v záručním listě k výrobku. U sporáků a trub doporučuji zhotovit kopii výrobního štítku (foto, přepis na účtenku, atp.), později bývají často nečitelné. Bez výše uvedených údajů je spotřebič téměř neopravitelný (nedohledatelný v dokumentaci).

DOMOVNÍ PLYNOVODY

Drobné úpravy plynovodů při rekonstrukcích bytových jader, rodinných domů. Opravy, úpravy a stavby nových plynovodů od HUP  ( hlavní uzávěr plynu) po spotřebiče. Přípojky od pilíře v oplocení pozemků do rodinných domů. Plynovody na propan-butan včetně skříně na lahve. Odstraňování závad plynovodů.

REVIZE

Provádíme revize domovních plynovodů (revize na osazení plynoměrů – nové odběry, revize po odebraných plynoměrech z důvodu např. nezaplacení zálohy). Hromadné revize pro společenství vlastníků a společenství pro dům. Tlakové zkoušky plynovodů.